Koniec współpracy ze szkołą

Od września nie będę już pracować w naszej szkole. Dziękuję za współpracę zarówno rodzicom, uczniom jak i innym nauczycielom. Przez ten czas wiele się nauczyłam, zyskałam cenne doświadczenia. Dziękuję za Państwa życzliwość a dzieciom za energię i zapał do nauki. Mam nadzieję, że będą miło wspominały lekcje ze mną i te pierwsze lata nauki pozytywnie wpłyną na ich dalszą edukację językową. Cenię sobie Państwa wymagającą postawę, dzięki niej dokładałam wszelkich starań, by każda moja lekcja była starannie przygotowana i pozwalająca na rozwój umiejętności uczniów. Być może kiedyś wrócę do pracy w szkole, gdyż dawała mi ona wiele satysfakcji.

Jednocześnie pragnę poinformować, że będę dalej pracować, z tym, że teraz udzielając prywatnych lekcji. W związku z tym serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia, skrojone na miarę już nie całej klasy, ale potrzeb konkretnego ucznia (zarówno tego młodszego jak i starszego). Więcej na temat udzielanych przeze mnie lekcji znajdą Państwo w zakładce Prywatne lekcje angielskiego. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Dalej będę prowadzić bloga, zachęcam więc do czytania moich wpisów. Nadal mam sporo do powiedzenia na temat pracy w szkole, uczniów, uczenia angielskiego, uczenia się angielskiego, książek do zrecenzowania itp.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s