Bye – Bye…

Witajcie w po świętach i w Nowym Roku! Oczywiście nie żegnam się, lecz podsumowuję 2014 rok.

Najpopularniejszy wpis A.D. 2014… to ABC, czyli jak uczyć angielskiego alfabetu. Wpis napisany w 2013 roku, przyciągnął Waszą uwagę najbardziej.

Myślę, że zawirowania związane z współpracą z wydawnictwami wpłynęły na zainteresowanie wpisem Jak uzyskać zestaw nauczycielski i w jaki sposób kontaktować się z wydawnictwem? To również wpis z 2013 roku.

Kolejny post to Nauka angielskiego poprzez oglądanie seriali cz.1, tym razem z 2012 roku. Zauważyłam, że druga część wpisu nie cieszyła się już takim zainteresowaniem (być może wolicie seriale brytyjskie od amerykańskich). Jednak kilka lat już minęło (i trochę się pozmieniało w materii moich ulubionych seriali), więc myślę nad updatem i poleceniem Wam seriali, których aktualnie jestem fanką.

Wreszcie coś z roku 2014, czyli post zatytułowany Ćwiczenia i worksheety na Wielkanoc (Easter activities).

Pierwszą 5 zamyka najstarszy wpis – Nudzę się…Pomysły na proste zabawy z dzieckiem (po angielsku). Pochodzi on z 2011 roku, moich początków blogowania. Zdradzę Wam, że post ten jest najpopularniejszy wśród wszystkich moich wpisów (All time).

Co ciekawe opublikowałam prawie tyle samo wpisów co w 2013 roku (wtedy 68, teraz 67). W porównaniu z zeszłorocznym podsumowaniem z Top 5 wypadł wpis Pomysły na świąteczne lekcje (choć w ogólnych statystykach nadal jest bardzo wysoko). Czyli zmiany były niewielkie. Jednak rok 2014 przyniósł mi powrót do szkoły, na dodatek innej i społecznej zamiast państwowej, tak więc zmiana była spora. Jest ciekawie i oby tak dalej! Czego życzę również Wam – innym nauczycielom. Rodzicom życzę wytrwałości w wspieraniu dzieci  w nauce angielskiego a uczniom wielu interesujących i motywujących do nauki lekcji. Dziękuję też wszystkim czytelnikom za odwiedzanie mojego bloga w 2014 roku i zapraszam do czytania nowych wpisów w 2015!

HiRes

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s